View larger

GERLACH ZESTAW BRAVA 7EL.

  • Rodzaj - Zestaw
  • Dno indukcyjne - Tak
  • Kolor - Srebrny

Czytaj pełny opis

Oblicz ratę 


Rodzaj - Zestaw


Dno indukcyjne - Tak


Kolor - Srebrny

GERLACH Zestaw garnków BRAVA CLASSIC 7 elementów

Podstawowy zestaw garnków Brava sprawdzi się doskonale w codziennych pracach w kuchni. Klasyczny wygląd, trwałość, solidność wykonania oraz najwyższa jakość to główne cechy produktów z tej linii. Garnki Brava są niezwykle funkcjonalne oraz idealne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Odporna stal nierdzewna

Garnki zostały wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, która zwiększa odporność na korozję, wysoką temperaturę, uszkodzenia, oraz umożliwia czyszczenie naczyń w zmywarce jak również korzystanie z nich w piekarniku (Uwaga! Temperatura powyżej 180°C może powodować odbarwienia). Każdy element z kompletu charakteryzuje się idealnie płaską powierzchnią wewnętrzną, która nie zawiera nitów.

Trójwarstwowe dno

Grube, trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym o jednolitej powierzchni pozwala na równomierne dystrybuowanie ciepła, a co za tym idzie skrócenie czasu gotowania potrawy i oszczędność energii. Specjalne dno daje również możliwość używania naczyń na wszystkich źródłach ciepła, w tym na kuchenkach indukcyjnych.

Pokrywka ze szkła

Wszystkie garnki wyposażone są w dopasowane pokrywki ze szkła hartowanego, które szczelnie zamykają naczynie, nie pozwalając na przedostanie się na zewnątrz wody z cennymi minerałami i witaminami. Pokrywki posiadają specjlany odpowietrznik, który redukuje nadmiar pary wodnej powstałej w naczyniu.

Napisz recenzję

GERLACH ZESTAW BRAVA 7EL.

GERLACH ZESTAW BRAVA 7EL.

  • Rodzaj - Zestaw
  • Dno indukcyjne - Tak
  • Kolor - Srebrny