COTRAST CLASSIC PATELNIA CERALON 28CM - sklep internetowy łódź rtv, sklep sony lodz, sklep sony łódź, sklepy internetowe rtv w łodzi, solpol View larger

COTRAST CLASSIC PATELNIA CERALON 28CM

GERLACH CONTRAST MAT Classic

Patelnia z powłoką ceramiczną ILAG 28 cm

Czytaj pełny opis

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o dostępność

Patelnia z powłoką ceramiczną CONTRAST CLASSIC − idealna na indukcję

Główne cechy linii Contrast Classic to Innowacyjność i długotrwała funkcjonalność. Odkryj komfort użytkowania patelni i przyjemność płynącą z gotowania. Dzięki zastosowaniu powłoki ceramicznej ILAG Ceralon ® Non Stick, patelnia doskonale nadaje się do smażenia z mniejszą ilością tłuszczu. To fantastyczny produkt dla osób dbających o linię, którzy chcą cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem swoich dań.

Szczegółowy opis:

Patelnie charakteryzują się trwałością, odpornością na zarysowania, ścieranie czy wysokie temperatury. Gotowanie na mniejszej ilości tłuszczu jeszcze nigdy nie było tak proste, dzięki dwuwarstwowej powłoce nieprzywierającej ILAG ® Non-Stick Ceramic , wzmocnionej domieszką ceramiczną. Naczynia z linii Contrast Classic nie zawierają szkodliwych substancji oraz zostały stworzone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, nawet podczas gotowania w bardzo wysokich temperaturach. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Dno z wbudowanym pełnym dyskiem na indukcję (technologia Full Induction) pozwala na doskonałe wykorzystanie potencjału kuchenek indukcyjnych, zapewniając szybsze przyrządzanie potraw. Linia Contrast Classic nadaje się również do stosowania na wszystkich rodzajach płyt grzewczych.

Aby zagwarantować większą trwałość, patelnie Contrast Classic posiadają dno z najwyższej jakości stali. Specjalna, trójwarstwowa konstrukcja zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, wpływając na bardziej energooszczędne przygotowywanie posiłków bez utraty cennych witamin i minerałów.

Antypoślizgowy i ergonomiczny uchwyt Soft Touch jest funkcjonalny oraz miły w dotyku.

Linia Contrast Classic podlega restrykcyjnym kontrolom jakości oraz posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

sklep internetowy łódź rtv, sklep sony lodz, sklep sony łódź, sklepy internetowe rtv w łodzi, solpol

Dostępne wymiary patelni:

  • Ø 20 cm
  • Ø 24 cm
  • Ø 28 cm

Napisz recenzję

COTRAST CLASSIC PATELNIA CERALON 28CM

COTRAST CLASSIC PATELNIA CERALON 28CM

GERLACH CONTRAST MAT Classic

Patelnia z powłoką ceramiczną ILAG 28 cm