Gra PS4 Gran Turismo SportView larger

Gra PS4 Gran Turismo Sport

119,00 zł

-10,00 zł

129,00 zł

0 / 5

Platforma: PlayStation 4 

Gatunek: Symulacja, Wyścigi 

Klasyfikacja PEGI: 3 

Wersja językowa: Polska (napisy) 

Nośnik: Blu-ray 

Rodzaj: Gra

Czytaj pełny opis

Oblicz ratę

REWOLUCJA WYŚCIGOWA 

Przypomnij sobie ekscytację związaną ze sportami motorowymi

Wielokrotnie nagradzana seria realistycznych symulatorów jazdy trafia po raz pierwszy na PlayStation 4, dając ci okazję poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.

Dzięki współpracy z FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) Polyphony Digital stworzyło dopracowaną i przystępną grę dla wszystkich, od zwykłych kierowców do prawdziwych maniaków wyścigów.

Weź udział w dwóch sieciowych turniejach – reprezentuj swój kraj w pucharze krajów i ścigaj się w barwach swojego ulubionego producenta w pucharze producentów.

Czy uda ci się odnieść historyczne zwycięstwo w pierwszej grze wideo, która zostanie oficjalnie uznana za część świata sportów motorowych?

GraczeGra sieciowa720p1080i1080pGracze sieciowiFunkcje siecioweFunkcja wibracjiZawartość tworzona przez graczyKompatybilne z PlayStation VR
1-2 GraczeGra sieciowa720p1080i1080p2-24 Gracze sieciowiFunkcje siecioweFunkcja wibracjiZawartość tworzona przez graczyKompatybilne z PlayStation VR
 
 

TWORZĄC SERIĘ NA NOWO...

Gran Turismo dla nowego pokolenia 

 
gran-turismo-sport-screen-05-ps4-eu-28oc

ODROBINA FANTAZJI 

ORYGINALNE SAMOCHODY

Vision Gran Turismo pozwalało producentom samochodów z całego świata projektować wyśnione auta i powoływać je do życia w wirtualnym świecie Gran Turismo 6. Ten projekt będzie kontynuowany w Gran Turismo Sport.

Dowiedz się więcej

NAJLEPSZE POJAZDY NA ŚWIECIE 

PRAWDZIWE AUTA

Każdy pojazd został cyfrowo odtworzony w najdokładniejszych szczegółach. Poczynając od wewnętrznej konstrukcji świateł, aż po szwy w siedzeniach, zespół Polyphony Digital Inc. postanowił napełnić każdy pojazd taką samą pasją, jak jego oryginalni projektanci.

Pełna lista zawiera 162 samochody, wliczając w to zarówno samochody sportowe jaki i seryjne, dzięki czemu wszyscy entuzjaści znajdą tu coś dla siebie.

 
gran-turismo-sport-screen-13-ps4-eu-20ma
 
gran-turismo-sport-screen-09-ps4-eu-28oc

PRAWDZIWE LOKACJE 

TORY

Wykorzystując podstawy w postaci wielu torów w poprzednich częściach Gran Turismo, wliczając w to Nürburgring Nordschleife (północna pętla), w Gran Turismo Sport pojawią się nowe tory, występujące w serii po raz pierwszy. Zaliczają się do nich legendarny tor „Tokyo Expressway” oraz długi na pół mili owal zwany „Northern Isle Speedway”.

W Gran Turismo Sport znajdzie się 40 torów w 17 lokacjach, zabierając graczy w takie miejsca jak japońskie miasto i granica Meksykańsko-Amerykańska.

REALISTYCZNY NIE ZNACZY TRUDNY 

MODEL JAZDY

Większa złożoność sterowania pozwala kierować pojazdem w grze tak samo, jak prowadzi się prawdziwy samochód. Nowy silnik fizyczny, choć oparty na założeniach pierwszego Gran Turismo, znacząco ewoluował, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i ekspertów.

Poczynając od podstawowych umiejętności, takich jak hamowanie czy pokonywanie zakrętów, zasady sterowania można opanowywać krok po kroku, co powinno przypaść do gustu tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z grami samochodowymi.

 
gran-turismo-sport-screen-03-ps4-eu-28oc
Przedział wiekowy (PEGI)3
Tryb grySingleplayer, Multiplayer
GatunekSymulacja, Wyścigi
Wersja językowaPolska (napisy)
NośnikBlu-Ray

PlatformaPS4
RodzajGra
Nazwa producentaSONY
Znak zgodnościCE

Napisz recenzję

Gra PS4 Gran Turismo Sport

Gra PS4 Gran Turismo Sport

Platforma: PlayStation 4 

Gatunek: Symulacja, Wyścigi 

Klasyfikacja PEGI: 3 

Wersja językowa: Polska (napisy) 

Nośnik: Blu-ray 

Rodzaj: Gra