Kategorie

Kontakt

Sony:
 042-640-60-34
   Damian RTV
tel 601-944-875

gg: 48763342
   Jarek RTV  
tel 502 716 469

gg: 
41767606
 

AGD
tel 500 316 811

   Pracujemy:

  Pn-Pt: 10:00-18:00
  Sobota:10:00-14:00

zamowienia@solpol.pl

  Nasze Google+

 Telewizor Sony KD-43XE8005BAEP GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY 4K HDR z TRILUMINOS™ Display i 4K X-Reality™ PRO.

  • Dostępność: jest w magazynie
  • Producent: Sony
  • Cena: 3 499,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz eRaty
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Poleć produkt

 

KD-43XE8005  

 

108 cm / 43", Motionflow XR 200 Hz (sprzętowe 50 Hz), czarna ramka, podstawka w kolorze spiżu typu U w formie płyty

Wkrocz do krainy 4K HDR i rozkoszuj się żywymi, niesłychanie realistycznymi kolorami dzięki wyświetlaczowi TRILUMINOS™ Display.

Telewizor 4K HDR z TRILUMINOS™ Display i 4K X-Reality™ PRO.

  • Technologia TRILUMINOS Display: pełna gama kolorów
  • Lepsze szczegóły obrazu 4K dzięki technologii 4K X-Reality PRO
  • Platforma Android TV do obsługi filmów, gier i połączeń

 

 
Wyświetlacz TRILUMINOS™ Display: lepsze kolory, lepsza jasność

Wyświetlacz TRILUMINOS™ Display: lepsze kolory, lepsza jasność

Więcej kolorów to większy realizm. Wyświetlacz TRILUMINOS™ Display, z jego specjalnie opracowanym podświetleniem, wybiórczo odwzorowuje kolory z szerokiej gamy barw, sprawiając, że pastelowe barwy nie staną się nadmiernie nasycone i nienaturalne. Żywy, autentyczny obraz wiernie oddaje emocje każdej sceny.

Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO

Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO

Przedstawiamy świat obrazu o niezwykłej czystości, w którym każdy piksel jest idealnie dopracowany. Poszczególne fragmenty sceny są poddawane analizie i przetwarzane z użyciem specjalnej bazy danych o obrazach, która umożliwia niezależną optymalizację faktur, kolorów i krawędzi. Różnica jest wyraźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów.

Odkryj szczegóły z 4K HDR

Odkryj szczegóły z 4K HDR

Telewizor zgodny z technologią High Dynamic Range (HDR) odmieni twój sposób myślenia o telewizorach. W połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD materiał wideo HDR cechuje wyjątkowa szczegółowość, kolorystyka i kontrast, a także szerszy zakres jasności niż przy innych formatach wideo. W efekcie otrzymujemy najbardziej realistyczny obraz, jaki można uzyskać na ekranach naszych telewizorów, z jasnym podświetleniem i wyraźnymi detalami.

Odkrywaj nowe światy dzięki telewizorom z platformą Android TV™

Odkrywaj nowe światy dzięki telewizorom z platformą Android TV™

Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Rozkoszuj się ulubionymi treściami z twojego smartfonu i tabletu na dużym, pięknym ekranie BRAVIA™. Telewizor z platformą Android TV™ i zaawansowaną funkcją sterowania głosem pozwala łączyć się i uzyskiwać dostęp do rozmaitych treści, od filmów i programów telewizyjnych po tysiące aplikacji, za pomocą komunikatów głosowych.

Wąska aluminiowa rama 

Wąska aluminiowa rama 

Wąska rama sprawia, że telewizor jest smukły i wygląda niezwykle atrakcyjnie, pozwalając skupić wzrok na ekranie i cieszyć się doskonałą rozrywką. 

Zarządzanie kablami

Zarządzanie kablami

Wyrzuć przewody z widoku. Wszystkie przewody można starannie ukryć z tyłu telewizora i schować w stojaku, aby utrzymać ład i porządek.

Przód bez przewodów

Przód bez przewodów

Ukryj wszystkie przewody z dekoderów lub odtwarzaczy Blu-ray w unikatowej podstawie.

Wyszukuj treści szybciej pilotem głosowym

Płynnie przeglądaj różne opcje rozrywki po prostu mówiąc twojemu pilotowi, co chciałbyś obejrzeć. Unikalny, obsługiwany głosem pilot posiada także intuicyjnie obsługiwaną płytkę dotykową oraz funkcję kopii ekranu za jednym dotknięciem NFC.

Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie

Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie

Innowacyjna technologia Motionflow™ XR zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Niektóre modele są wyposażone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmyciau obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd.

Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć

Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć

Po co tracić czas na przeglądanie długich list? Wyszukiwanie głosowe na platformie Android TV™ umożliwia korzystanie z wyszukiwarki Google, dzięki czemu można szukać materiałów w różnych serwisach, nie tracąc czasu na wpisywanie tekstu. Można również skorzystać z propozycji: na przykład zapytaj o „komedie romantyczne”, a pojawi się lista tytułów z tego gatunku.

Pasek zawartości: szybkie wyszukiwanie dowolnych treści

Pasek zawartości: szybkie wyszukiwanie dowolnych treści

Dyskretny pasek zawartości umożliwia znalezienie wyszukiwanego filmu, programu lub wideo. Wywołaj go i przeglądaj kanały telewizyjne, filmy na życzenie, pobrane programy i inne treści, nie przerywając oglądania. Pasek możesz dostosować do swoich potrzeb, aby w pierwszej kolejności były wyświetlane materiały, z których najczęściej korzystasz.

Wbudowany Chromecast: Doskonała współpraca z innymi urządzeniami

Wbudowany Chromecast: Doskonała współpraca z innymi urządzeniami

Telewizory BRAVIA™ posiadają wbudowany Chromecast, co pozwoli bezproblemowo wyświetlać ulubione serwisy rozrywkowe, takie jak YouTube™ czy Netflix, bezpośrednio z urządzenia mobilnego na zapierającym dech ekranie BRAVIA™. Możesz wysyłać obraz z urządzeń z systemem Android™, iOS™ lub laptopa.

Google Play™: Niewyczerpany zasób treści i aplikacji

Google Play™: Niewyczerpany zasób treści i aplikacji

Sklep Google Play™ to prawdziwa skarbnica filmów, programów telewizyjnych gier i wielu innych materiałów. Dzięki niemu masz dostęp do mnóstwa aplikacji i możesz używać telewizora w zupełnie nowy sposób.

Stworzony do słuchania: tryb ClearAudio+

Stworzony do słuchania: tryb ClearAudio+

Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

Technologia DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej

Technologia DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej

Wideo z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się dobrej jakości dźwięku. To efekt cyfrowej kompresji, z którą zazwyczaj wiąże się utrata dużej ilości danych. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zapewnia naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

Zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase

Zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase

Telewizory BRAVIA™ korzystają z potężnego modelu komputerowego do analizy i rekompensowania niedokładności w pracy głośników. Jest to możliwe dzięki bardziej precyzyjnemu „próbkowaniu” częstotliwości głośników. Uzyskane informacje są wykorzystywane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku. 

Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie

Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie

Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Najlepsza jakość obrazu 4K Ultra HD

Najlepsza jakość obrazu 4K Ultra HD

Telewizory z serii 4K Ultra HD firmy Sony zapewniają niesamowitą jakość obrazu i są zgodne ze standardami Ultra HD określonymi przez organizację Digital Europe.

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową

Zapisuj swoje ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym twardym dysku USB, aby cieszyć się nimi, kiedy masz na to ochotę. Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku lub programatora czasowego. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizji cyfrowej na dowolny dysk twardy USB o pojemności do 2 TB. Aby rozpocząć nagrywanie oglądanego programu, wystarczy nacisnąć przycisk REC. Nagrywanie zatrzyma się automatycznie po zakończeniu programu.

Aplikacja TV SideView: obejrzysz więcej

Aplikacja TV SideView: obejrzysz więcej

Aplikacja TV SideView umożliwia obsługę telewizora, wyszukiwanie i nagrywanie programów telewizyjnych oraz dyskutowanie o nich ze znajomymi. Używając tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS, można także wyświetlić program telewizyjny i rankingi popularności. Aplikacja pozwala nastawiać przypomnienia o ulubionych programach. Można tweetować o swoich wrażeniach i śledzić głosy innych widzów.

Dane Techniczne 

  Rok modelowy

Rok modelowy

2017

  Wymiary i waga

Przekątna ekranu (w calach)

43" (42,5")

Przekątna ekranu (w cm)

108,0 cm

Wymiary telewizora bez podstawy (szer. x wys. x gł.)

Ok. 96,4 x 56,7 x 5,7 cm

Wymiary telewizora z podstawą (szer. x wys. x gł.)

Ok. 96,4 x 61,7 x 24,2 cm

Wymiary telewizora ze stojakiem podłogowym (szer. x wys. x gł.)

Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.)

Ok. 106,0 x 66,4 x 15,6 cm

Szerokość podstawy

Ok. 56,3 cm

Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (szer. x wys.)

10 × 20 cm

Waga telewizora bez podstawy

Ok. 10,1 kg

Waga telewizora z podstawą

Ok. 10,8 kg

Waga telewizora ze stojakiem podłogowym

Waga kartonu (brutto)

Ok. 15 kg

  Łączność

Standard Wi-Fi®

Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac

Wejścia Ethernet

1 (u dołu)

Zgodność z profilami Bluetooth

HID w wersji 4.1 (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego)

Łączenie ze smartfonami

Kopiowanie zawartości ekranu (Miracast™)

Google Cast™

Video & TV SideView (iOS/Android)

Photo Sharing Plus

Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)

1 (z boku)

Wejścia IF (telewizja satelitarna)

1 (z boku)

Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)

1 (u dołu, hybrydowe z sygnałem kompozytowym)

Kompozytowe wejścia wideo

2 (1 u dołu, konwersja analogowa/1 u dołu, hybrydowe z sygnałem komponentowym)

Wejścia sygnału RS-232C

NIE

Razem wejścia HDMI

4 (2 z boku, 2 z tyłu)

HDCP

HDCP2.2 (do HDMI™1/2/3/4)

HDMI-CEC

TAK

MHL

NIE

Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)

TAK

Cyfrowe wyjścia audio

1 (z tyłu)

Wyjścia audio/słuchawkowe

1 (z tyłu / hybrydowe z wyjściem słuchawkowym i na subwoofer)

Porty USB

3 (z boku)

Nagrywanie na twardy dysk USB

TAK

Obsługiwane formaty dysków USB

FAT16/FAT32/exFAT/NTFS

Kodeki do odtwarzania z USB

MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV, AVCHD): MPEG2, AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, Motion JPEG / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, Motion JPEG / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG

  Obraz (panel)

Typ wyświetlacza

LCD

Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)

3840×2160

Zgodność z 3D

NIE

Typ podświetlenia

Edge LED

Typ ściemniania podświetlenia

Wygaszanie klatek

  Zdjęcie (przetwarzanie)

Zgodność z HDR (High Dynamic Range)

TAK

Procesor obrazu

NIE

Optymalizacja czystości

4K X-Reality™ PRO

Optymalizacja koloru

TRILUMINOS™ Display

Technologia Live Colour™

Optymalizacja kontrastu

Dynamiczne zwiększanie kontrastu

Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)

Motionflow™ XR 200 Hz (sprzętowe 50 Hz)

Obsługiwane sygnały wideo

1080p (50, 60 Hz), 1080i (50, 60 Hz),

720p (50, 60 Hz), 576p, 576i, 480p, 480i

4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz),

3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60 Hz),

1080p (30, 50, 60 Hz), 1080/24p,

1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz),

720/24p, 576p, 576i, 480p, 480i

Tryby obrazu

Żywy, standardowy, własny, kino „Pro”, kino domowe, sport, animacja, zdjęcie (żywy), zdjęcie (standardowy), zdjęcie (własny), gra, grafika

Obsługa HEVC

Tak (do 3840 × 2160/60p, 10 bitów)

  Dźwięk (głośniki i wzmacniacz)

Moc wyjściowa dźwięku

10 W + 10 W

Typ głośnika

Głośnik Bass Reflex

  Przetwarzanie dźwięku

Obsługa formatu audio Dolby

Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® Pulse

Obsługa formatu audio DTS

Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®

Radio FM

NIE

Przetwarzanie dźwięku

ClearAudio+

Symulowany dźwięk przestrzenny

Technologia S-Force Front Surround

Tryby dźwięku

Standardowy, kino, futbol na żywo, muzyka

  Oprogramowanie

System operacyjny

Android

Pamięć wbudowana (GB)

16 GB

Język wyświetlacza

BUŁGARSKI / KATALOŃSKI / CZESKI / DUŃSKI / NIEMIECKI /

GRECKI / ANGIELSKI / HISZPAŃSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI /

FRANCUSKI / HEBRAJSKI / CHORWACJI / WĘGIERSKI /

WŁOSKI / KAZACHSKI / LITEWSKI / ŁOTEWSKI /

HOLENDERSKI / NORWESKI / POLSKI / PORTUGALSKI /

RUMUŃSKI / ROSYJSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI /

SERBSKI / SZWEDZKI / TURECKI / UKRAIŃSKI /

BOŚNIACKI / MACEDOŃSKI

Język wprowadzania tekstu

BUŁGARSKI / KATALOŃSKI / CHORWACKI / CZESKI /

DUŃSKI / HOLENDERSKI / ANGIELSKI / ESTOŃSKI /

FIŃSKI / FRANCUSKI / NIEMIECKI / GRECKI /

WĘGIERSKI / WŁOSKI / ŁOTEWSKI / LITEWSKI /

NORWESKI / POLSKI / PORTUGALSKI /

RUMUŃSKI / ROSYJSKI / SŁOWACKI /

SŁOWEŃSKI / HISZPAŃSKI / SZWEDZKI /

TURECKI / UKRAIŃSKI / TAJSKI / WIETNAMSKI /

ARABSKI / PERSKI / JAPOŃSKI

Pasek zawartości

TAK

Wyszukiwanie głosowe

TAK

Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)

TAK

Przeglądarka internetowa

Opera

Serwis z aplikacjami

Tak (sklep Google Play™)

Włącznik / wyłącznik czasowy

TAK

Wyłącznik czasowy

TAK

Telegazeta

TAK

Dwa obrazy

NIE

Napisy (analogowe/cyfrowe)

(Analogowe) —

(cyfrowe) napisy

  Zasilanie i oszczędzanie energii

Przekątna ekranu (w cm)

108,0 cm

Przekątna ekranu (w calach)

43" (42,5")

Pobór mocy (podczas pracy)

Moc znamionowa: 133 W / standardowa: 70 W

ROCZNY POBÓR MOCY* 

97 kWh rocznie

Pobór mocy (w trybie czuwania)

0,50 W

Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza

3,00 W (Wi-Fi®) / 3,00 W (LAN)

Wartość szczytowa luminancji dla UE

75%

Obecność ołowiu 

TAK

Zawartość rtęci (mg)

0,0

Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star® 

Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star® 

Zgodność z Energy Star® 

Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)

AC 220–240 V, 50 Hz

Napięcie stałe 19,5 V

Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia

TAK

Dynamiczne sterowanie podświetleniem 

TAK

Czujnik światła

TAK

  Konstrukcja i wygląd

Kolor ramki

Czarny

Konstrukcja podstawy

Podstawka w kolorze spiżu typu U

  Wbudowany tuner

Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)

1 (cyfrowe/analogowe)

Liczba tunerów (satelitarnych)

1

System telewizji analogowej

B/G, D/K, I

Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)

45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)

System cyfrowej telewizji naziemnej

DVB-T/T2

Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)

VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)

System cyfrowej telewizji kablowej

DVB-C

Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)

VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)

System cyfrowej telewizji satelitarnej

DVB-S/S2

Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)

Częstotliwość IF 950 – 2150 MHz

CI+

TAK

  Akcesoria

Wyposażenie sprzedawane oddzielnie

Uchwyt ścienny: SU-WL450 (ograniczony dostęp do złącza), zależnie od wybranego ustawienia kraju